wtorek, 27 sierpnia 2013

5 typów facetów, którzy nigdy nie podniecą kobiety

fotka stąd
O niepodniecaniu kobiet wiem wszystko, żeby coś zmieniło się w moim, pełnym samotnej miłości życiu, zostałem blogerem. Teraz się okazało, że to jeszcze gorzej nawet. Nic to, zostanę może księdzem, bedę miał branie na bita śmietanę.

A tymczasem moja prywatna lista bogów mokroczynienia, idoli samotnych masturbatorów i koszmarów producentów szamponów. 5 typów facetów, na widok których kobiety zawsze krzyczą w niewłaściwy sposób, if you know what i mean.

1. Samotnik. Samotnik robi wszystko sam, gównie seks sam uprawia. Nie wychodzi z domu po nic innego niż bułę i gry do grania na kompie. Jego umiejętności socjalne kończą się na odbeknięciu, gdy ktoś mu mówi dzień dobry. Co prawda ma 300 znajomych na fejsie, tyle tylko, że konto ma jako cycata blondynka. Gdy kobieta wyczuje samotnika, ze strachu, że ten się na niej uwiesi, wysycha w 28 mikrosekund i dostaje waginozatrzasku.

Nie wiem czy zauważyliście, ale mistrzowie uwodzenia, gdy poznają nową kobietę, zawsze dają jej znać, że tylko chwilę pogadają i wracają do swoich znajomych, czy innych zajęć. Nie bez powodu.

2. Oszust uczuciowy. Gościa często można spotkać w klubach, pełnych małolat z małych miejscowości. Udaje, że chodzi mu o coś więcej niż seks, chociaż doskonale zdaje sobie sprawę ze swoich oczekiwań. Zdaje sobie tez sprawę z tego, ze dla kobiet gra w uwodzenia polega na zdobyciu uczuć faceta, więc daje im fałszywe poczucie dostępności. Chyba zrobię specjalne szkolenia z tego jak takiego rozpoznać. Bo da się.

Prawdziwi mistrzowie uwodzenia nigdy nie kłamią. Gdy widzą, że kobieta się zakochuje, jest typem romantyczki, albo sobie odpuszczają, albo stawiają sprawę jasno. Przed seksem.

3.Nudziarz. Nie ma gorszej zbrodni w relacjach męsko damskich niż zanudzenie kobiety. Nie, nie oznacza to, że cały czas musisz być 20 kroków do przodu. Ale ona nie jest twoim kolega, oglądanie po raz 20sty Gwiezdnych Wojen raczej nie sprawi, że będziesz miał boginię seksu. Rozmowa o twoich problemach gastrycznych też nie zadziała. Tak, ona bedzie ci powtarzała, że ceni w tobie stabilizację. Ale zawsze, w głębi duszy, będzie szukała emocjonujących przeżyć. Zorganizuj je choć raz na jakiś czas. Nie badź zawsze dostępny, miej swoje życie. Acha, robienie niespodzianki nie polega na wygadaniu się z niej przed terminem.

Dobry uwodziciel wie, że to ciekawość sprawia, że kobiety się zbliżają do facetów. Nawet najbiedniejszy, najbrzydszy facet zainteresuje kobietę seksualnie, jeśli będzie miał coś ciekawego do powiedzenia. Jestem tego żywym przykładem.

4. Mamisynek. Mamisynek tłumaczy swoją zależność faktem, że kobiety lubią jak facet ma sobie trochę dzieciaka. Na hasło ' koniec więzi emocjonalnej z mamusią' reaguje wielkim WTF i 'babskie gadanie'. Z reguły winą za brak podniecenia u kobiety obarcza samą partnerkę. No wszystkie są oziębłe przecież. Mama tak mu mówiła. Na 40ste urodziny mu to wyjaśniła.

Stara jak świat zasada uwodzicieli mówi, że kobiety nie można zmienić. Można tylko pracować nad soba, żeby poprawić relacje. W ramach tej pracy: matki swej w swój podryw i związek nie wciągaj, aż do dnia ślubu. To wy jesteście parą i, ewentualnie, rodziną.

5. Plotkarz. A słyszałaś, że siostra wujka matki Alinki z moje pracy przespała z Apostrofem ? Taki facet na dzień dobry budzi stuprocentowe zaufanie kobiety. Jako jej koleżanka. Wiecie dlaczego kobiety nie sypiają z koleżankami, nawet tymi goracymi ? Bo boją się, że w akcie zazdorości tamte wszystko ujawnią. Meżczyzną być znaczy umieć trzymać język za zębami. Po to służymy kobicie, żeby jej tajemnice były u nas bezpieczne, nawet po rozejściu się. Plotki i tak powstaną, ale ty nie masz mieć z tym nic wspólnego.

Uwodziciele nigdy nie chwalą się zdobyczami, ani nie komentują publicznie pożycia innych. Nie muszą. To, że mają wzięcie, po prostu widać. A tajemnice są fajne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...