piątek, 18 maja 2012

Kobiety Żyrafy, cholera.

"... siódmego dnia spojrzał buk na dzieło swe, kobietę i dostrzegł jej niedoskonałość. Dlategoż w boskości swojej stworzył buk wysokie obcasy, aby nastała szczęśliwość po wsze czasy. Zły diabeu wszakże pokazał kobiecie żyrafę i ta nabrała grzesznego zwyczaju chodzenia jak ona." *
* z listu św. Pantofelka do wiernych.


Uwielbiam wysokie obcasy.  W arsenale kobiecych kusidełek szpilki są bronią totalną, umiejętne użyte przykują uwagę każdego faceta. Ba, umiejętne poruszanie się może przesądzić o różnicy między kobietą z klasą, a kocmołuchem, który dobrał się do markowych ciuchów.  Niestety, jak to z każdą bronią bywa, mogą też zaszkodzić użytkowniczce. I, cholera, bywa tak często. Chodzenie na wysokich obcasach, gdy się tego nie potrafi, jest totalną głupotą, samobójem, dyskwalifikującym laskę w moich oczach na dzień dobry.

Siedzimy sobie z Altegrą, jedną z dziewczyn poznanych tutaj, w Arkadii przy kawce i bawimy się w ulubioną grę, obserwowanie ludzi. Tak jakoś wyszło, że skupiliśmy uwagę na kobietach chodzących na wysokich obcasach, oraz tych stompających na wysokich obcasach. Jak żyrafy normalnie. Jaka to różnica zapytacie. Otóż właśnie to badaliśmy, ja mówiłem, która babka chodząca w wysokich obcasach porusza się na moje oko z gracją, seksapilem, a które wygląda jakby nikt jej nie powiedział, że w szpikach się chodzi inaczej. Śmiechu mieliśmy sporo, a o to co nam wyszło.

Najczęstszym  i najgorszym błędem jest poruszanie się w pionie. Wygląda to tragicznie, stomp, stomp, stomp, jest po prostu nie do przyjęcia. Wymyśliłem nawet prosty test dla kobiet, które chciałyby sprawdzić, czy robią to dobrze. Otóż trzeba obserwować cycki. Kobieto, jeśli w czasie chodzenia w szpilkach twoje cycki wykonują ruchy, wiedz, że coś się dzieje. Najlepiej żeby tułów w ogóle pozostał nieruchomy, porusza się wyłącznie pupa.

Błąd numer dwa: usztywnianie nóg. Rany, hieny mają więcej gracji, niż kobieta chodząca jak na szczudłach. Po to macie laski kolana, żeby ich czasem używać. Zastanowić się też można, co najpierw stawiać, palce, czy piętę. A może całą stopę od razu ? Uczcie się, sprawdzajcie co pasuje,  nie brnijcie ślepo w swoje fantazje, bo koleżanka tak powiedziała. Albo mama, która lekcję stylu odrabiała za czasów Gomółki.

Minibłędziek: chodzenie w szpilkach, gdy nogi są zmęczone. To widać. Bardzo dużo kobiet kuleje wtedy na przykład. Po co się męczyć? Elegancji to nie dodaje.

No. Trenować, ku chwale kobiecości :]6 komentarzy:

 1. "Kobieto, jeśli w czasie chodzenia w szpilkach twoje cycki wykonują ruchy, wiedz, że coś się dzieje. Najlepiej żeby tułów w ogóle pozostał nieruchomy, porusza się wyłącznie pupa."

  Kobiecie z naturalnymi piersiami (zwłaszcza dużymi) przy chodzeniu na szpilkach ZAWSZE będzie się ruszał biust. Chyba, że ma silikony.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kobietom z naturalnymi dużymi piersiami to wybaczamy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Masz szczęście.

  OdpowiedzUsuń
 4. Hehe, cały drżę ze strachu ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Uważaj, duże piersi mogą zabić :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kobietom z dużym biustem w dobrze dobranym staniku biust sie kołysze, co działa na facetów :-)

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...