sobota, 30 marca 2013

O grubość włosa

Stało się. Masakra i demolka. Przeszedłem na ciemną stronę. Nic już w moim życiu nie bedzie takie samo. Pod wpływem wydarzeń ostatniej randki straciłem równowagę, straciłem zbroję cynizmu i co noc śnią mi się wizje apokaliptycznego rozpadu mojego życia. Nie wiem jak wam to powiedzieć. Otóż zapragnąłem zrozumieć kobiety.

Chodzi o włosy. Konkretnie ich długość. Pani, która stała obok mnie i partnerki (tak, mnie też ciężko w to uwierzyć. Kobieta. Ze mną) właścicielka fryzury ' na jeża' wypowiedziała najbardziej enigmatyczne zdanie ever. "Wiem, że w dłuższych wyglądam ładniej. Ale w krótszych lepiej się czuję" . I do tego to wyzywające spojrzenie 'co, nie podobam ci się ?'

Pewnie będę tego żałował, ale jednak zapytam:

Czy to znaczy, że kobiety z krótkimi włosami nie czują sie dobrze, gdy wyglądają ładnie? Nie chca już być kobiece ?

A może działa na świecie jakieś tajne konsorcjum producentów nożyczek, wmawiające babeczkom, że obcięte na zero też są pociągające ?

Będę wdzięczny za jakieś wyjaśnienie. Albo dobicie.


7 komentarzy:

 1. Kobiety z krótkimi włosami są fuj.

  OdpowiedzUsuń
 2. Krótsze są wygodniejsze, można czuć się bardziej rześko, lepiej czysto fizycznie i/lub mieć poczucie, że lepiej się komponuje z Twoją osobowością, nawet jeśli wygląda mniej ładnie. Thus "lepiej".

  OdpowiedzUsuń
 3. Zielaczek- nie no oczywiście każda musi wyglądać jak zarośnięta Marysia,bo przecież długie włosy są świetne...

  Ogólnie rzecz biorąc włosy krótkie są wygodniejsze, dzięki nim można też odzwierciedlić swoją osobowość. Oczywiście dla panów nie jest to już takie seksi no ale nie każda kobitka będzie robić oraz ubierać się tak jak jej partner każe;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli nie każda kobieta chce czuć się seksi. A niektóre lubią pokazywać swoją męską osobowość. Wiedziałem ,że będę tego żałował.

   Usuń
 4. "Czyli nie każda kobieta chce czuć się seksi." Albo po prostu to nie zawsze jest priorytet :)

  OdpowiedzUsuń
 5. musiała coś powiedzieć... coś sobie wmówić, aby nie wypruć sobie żył nim odrosną.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale dlaczego to w ogóle zrobiła? Przecież to takie zupełnie http://grajansona.blogspot.com/2012/05/podstawowa-zasada-uwodzenia-dla-kobiet.html

   Usuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...