środa, 8 maja 2013

Kindersztuba, debilu!

Stał sie cud. Nic tam, że jest ciepło, gdy majówka się skończyła. Nic tam, że zbliża się rok mojego blogowania! Dostałem maila od czytelnika. Faceta. Jest nadzieja, że kącik porad Jansona jednak zaistnieje.

Mail był prośbą o wyjasnienie kwestii bycia miłym dla kobiet - czy to jest męskie, czy nie? Bo niby tak robią we filmach, ale koledzy się czasem śmieją. I w ogóle co to jest ta adoracja, coś wspólnego z gotowaniem ma?  Dobrze. Wujek Janson już wyjaśnia.

1.Kurtuazja jest zajebista. Bo tak mówię. A także dla tego, że nie ma prawie kobiet na świecie, które nie lubiły by być adorowane, nie ceniły by tych drobnych gestów. Powiem to raz. Nie jestes pantoflem, jak otwierasz przed kobietą drzwi. Nie jesteś pantoflem, jak się pytasz czy masz ogolić klejnoty, zeby jej włosy w zębach nie zostały. Pantoflem możesz być, gdy się jej pytasz, czy możesz coś zrobić. Pantoflem jesteś, gdy coś robisz ze strachu przed nią/brakiem seksu. Kurtuazja = siła.

2.Największa tajemnica wiary. Otwierasz jej drzwi i... nie wiesz kto ma przejść. I siedzisz i główkujesz i googlujesz i jedni mówią tak, a inni śmak. KURWA!!! Pytanie o to, kto powinien pierwszy jest gorsze nawet od dywagacji, czy lodzika robi się na klęczkach, bo może wtedy w oczy spojrzeć, czy na boczku, bo może się przytulić. Po cholerę się o to pytać, skoro masz robionego loda! Tak samo z drzwiami, chodzi w tym o to, ze przytrzymujesz jej drzwi. To jest ważne. Reszta to jest dorabianie piździe uszu.

3."Czy mogę pani pomóc nieść tę torbę? " " Nie!" No następne mistrzostwo. Po cholerę się pytać? Od wątpliwości są kobiety, ty masz być zdecydowanym facetem, weź tę torbę, powiedz: "Pani pozwoli, że pomogę" i jedziesz. Najwyżej usłyszysz, ze dzięki. Niezdecydowana adoracja jest jak seks pół miękkim penisem. Nawet nie do dupy.

4. Płacenie. Ważny i delikatny temat, bo wchuj kobiet ma przejścia z debilami, którzy lubią wypalić z tekstem' a wiesz ile ja na ciebie wydałem?' A jak dowiedli amerykańscy naukowcy, jest to najbardziej wysuszający kobietę tekst ever. Sahara jest mokrzejsza, niż kobieta po usłyszeniu tegoż. Także jak ona się uprze - to niech zapłaci za siebie. Ale ty zaproponuj.  Jak chce zapłacić za ciebie, to sprawdź, czy nie ma penisa.

5. Teraz rozwiążę tajemnicę Grala. Uważaj. Otóż słowo 'kurwa' ma kilka adoracyjnych wersji, tak zwanych synonimów. Oto i one:
-Proszę
-Dziękuję
-Jestem wdzięczny
-To miłe z twojej strony
-Masz zajebisty tyłek
-Przyjemność po mojej stronie
-Doceniam
Popróbuj używanie, szczególnie, jak jesteś w stałym związku. Możesz nawet ze swoją partnerką.

No. Buź.
Aha, żeby zrobić tę notkę wydąłem kupę kasy na kafejkę netową. No bedzie z 7 zł. Może jakas refundacja ?

3 komentarze:

  1. Otwieranie drzwi, czyli test ekstremalny: drzwi otwierają się do środka, więc otwierasz je z rozmachem, cofasz się wpadając na partnerkę stojącą z tyłu i puszczasz ją przodem. Jak jest energiczna i ma refleks to uda jej się nie zarobić drzwiami w twarz. A jak oberwie to nawet lepiej, bo po co ci jakaś rozlazła i bez refleksu?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. No te baby jakieś nieogarnięte..

      Usuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...