czwartek, 16 maja 2013

Kącik wiedzy bezużytecznej #3

Czyli kontynuacja serii zaczętej tutaj. Serii mądrej, głębokiej, pięknej, o relacjach. I totalnie do niczego nie przydatnej. Stracicie tu czas i pieniądze, bo jak was wkręcę to bedę pobierał opłaty SMSem.


- Amerykańscy naukowcy wspięli się na szczyty, osiągnęli ośmiotysięczniki odkryć seksualnych. I nie, nie chodzi o to, że zaliczyli. Otóż okazuje się, że to nie teraz kobiety zdradzają tak samo często jak faceci, to zawsze tak było, ot tyle, że nasz babcie i mamusie lepiej trzymały buzie na kłódki. No niesamowite, wydac kilka milionów na odkrycie czegoś, co można udowodnić matematyką w podstawówce. Bo skoro średnia liczba partnerów przed ślubem była taka sama ( w Europie 10 sztuk do 30stki), a faceci po ślubie mają średnio 3 kochanki, to albo robią to z umarlakami, albo z czyimiś partnerkami. Dawać mi tu Nobla.
____________________________________________________


- Chodzą plotki, że Maciej ' MediaFun' Budzich przeszedł na ciemną stronę mocy i stał się Wenusjanką. Nie wiem jakie tajne dane przekazał obozowi przeciwnemu, ale ponoć zebrał całe naręcze numerów telefonów. Jak dorosnę zostaję blogerem.

____________________________________________________


Według tego programu aż 40 % mężczyzn homoseksualnych i po czterdziestce jest żonatych. Moja znajoma, która do dziś dnia nie rozumie jak faceci wytrzymują z kobietami, stwierdziła: Po 20 latach z jedną babą też bym została gejem.
Komuś zapaliło się czerwone światełko?

 ____________________________________________________

Nogi Kamińskiej, jeden z najfajniejszych, najbardziej przełomowych i odkrywczych projektów blogerskich III RP, ma konkurencje. Pojawiają się zdjęcia innych, boskich nóg blogerek. Zgadniecie czyje to ?

No.4 komentarze:

 1. Nogi Kamińskiej są jedne i zdecydowanie nie mają konkurencji :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hm. Że ja mam konkurencję? :-)
  no, no.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A nie. Nie mam. Ja rządzę w kosmosie +35 :-)

   Usuń
  2. To rozmiar stopy, tak ?

   Usuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...