środa, 20 lutego 2013

Kącik wiedzy bezużytecznej # 1

Niniejszym zaczynam nowy cykl informacji przypadkowych, z dupy, do niczego nie potrzebnych,  ale fajnych do poczytania. No jak z cyckami zupełnie.  Być może nawet cykl ten od razu skończę, tak czy siak szampany w dłoń i jedziemy. Bo na trzeźwo tego nie da się czytać.Podatek od darowizny wynosi w Polsce, w niektórych sytuacjach, nawet 20 % . W zależności od tego w której grupie się jest, stawka się zmienia. I tak na przykład małżon jest w pierwszej grupie, a obca jeszcze baba, którą się dopiero uwodzi, jest właśnie w tej 20 procentowej i jeśli wartość prezentu przekroczy 4.902 zł to trzeba kaskę do urzędu zanieść, inaczej jest się zbrodniarzem. Innymi słowy bardzo opłaca się ożenić. Także tego, sorry Segritta, tej kolii z rurzowego złota nie będzie.
_______________________________________________


Według tych statystyk  na100 mężczyzn przypada w Polsce prawie 107 kobiet. Nie wiem jak wy, ale ja rozkładam leżak na Polach Mokotowskich i czekam, aż się babki zaczną o mnie zabijać.
_______________________________________________


66% kobiet uznało Pawła, brzydszą połowę Kobiecego Punktu i człowieka, który powiedział prawdę o polskiej blogosferze, za najseksowniejszego faceta wśród blogerów. To, że głosowały 3 kobiety, a mama i partnerka Pawła były akurat wtedy w sieci, to czysty przypadek. Bitsy Boys, bójcie się.
________________________________________________Pewien adept PUA dokonał odkrycia na skalę nobla. Dowiedział się, ze kobiety w uwodzeniu używają kodu, a ponieważ był z Politechniki postanowił ten kod rozpracować. Po miesiącu koczowania przy tablicy i zużyciu 28 opakowań kredy, usiadł na dupie i rzekł: kobiety są nielogiczne. A mówią że kursy podrywu gucio dają.Grafika: http://edushyster.com

5 komentarzy:

 1. ty się nie wymiguj. żeń się z segrittą, a nie tu jakieś takie wywody z brudnej wody

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale do tej kwoty też można coś ładnego znaleźć, prawda? Waciki jakieś...

   Usuń
 2. no pięknie :D lubię takie farmazony - a ta druga połowa, phi, kłamczuch jest właścicielem 2 domen kobiecych :D to ja zbieram na własną domenę!

  OdpowiedzUsuń
 3. Janson, a może jednak rozłożysz leżak w Królikarni? To poratuję Cię termosem jak będziesz przymarzał. Bo wiesz, kobiety zabijają się tylko słowem, a to jednak trochę trwa.

  P.S. Jestem na tak.

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...