piątek, 1 marca 2013

Mea Dulpa # 2

Cyklu o dupie Maryny ciąg dalszy. Cholera, musze poznać wreszcie tę Marynę. Pisze o niej już od 10 miesięcy, a ona nic.
Pomysłodawcą cyklu, w dużej części, jest KOST.

Sprawdzone źródła donoszą, że słynny uwodziciel, podszywający się pod blogera, Maciek Budzich, znany pod kryptonimem MediaFun, uwiódł i porwał, w ostatni weekend, cały autokar blogerek, śpiewając hity Ryszarda Rynkowskiego. Za rok będziemy wiedzieć, czy coś się z tego urodziło. Jedno jest pewne. Ryszard Rynkowski nowym Davidem Haselhhofem.
__________________________________

Pewna pisarka, autorka "Why He Didn't Call You Back: 1000 Guys Reveal What They REALLY Thought About You After Your Date, przeprowadziła niedawno badanie naukowe na 1000 mężczyzn i odkryła coś niesamowitego. Okazuje się, że jak facet nie dzwoni do kobiety po pierwszej randce, to nie zgubił telefonu, nie zapomniał numeru, nie trafił go pociąg, ani nie umarła mu matka, tylko dlatego, ze nie jest zainteresowany. No kurwa. Klękajcie narody. Zbadajmy to jeszcze na Chińczykach, dla pewności.
___________________________________

Panowie z Bitsy Boys ( szefowie BRAND24) to prawdziwi profesjonaliści. Na moją informację z ostatniego tygodnia, o tym że inny internetowiec podbiera im cycki do autografów zareagowali natychmiast, wrzucając ten filmik z pokazem tanecznym. Właściwie wrzucili ten filmik zanim jeszcze opublikowałem notkę. To się dopiero nazywa skuteczny monitoring internetu.  Brawo.
___________________________________

Naukowcy odkryli, które gesty odpowiadają za zaufanie i sprawiają, że jesteśmy bardziej przychylni z kimś się zbliżyć.Okazauje się, że wcale nie chodzi o jakieś pojedyńczą postawę otwartą, tudzież uśmiech od ucha do ucha, tylko o podobna gestykulację do naszej. Ci naukowcy to co miesiąc zmieniają zdanie. W każdym razie gdy to sobie wyobrażam to widze człowieka z rozwolnieniem. Nigdy im nie ufałem.

No. Buzi.
http://nekofont.upat.jp/

3 komentarze:

  1. doskonały komentarz do części o braku zainteresowania

    ale właśnie, czy telefon następnego dnia urósł już w naszje kulturze do rangi konieczności? mam wrażenie że niejeden taki 'konieczny do spełnienia' element zagnieździł się w początkowej fazie zawiązywania znajomości. jest w tym wręcz coś odpychająco sztucznego, ale może to jedynie odosobniona opinia

    OdpowiedzUsuń
  2. Punkt drugi musisz rozszerzyć, przyda się ludzkości. Służę archiwalnymi cytatami z fesja.

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...