piątek, 10 sierpnia 2012

Przespać się z nim od razu, czy poczekać ?

Na ten temat krąży milion teorii. Dominuje ta mówiąca, że gdy kobieta odda się za szybko, to szybko się facetowi znudzi. Tyle tylko, że każdy kto  w ogóle ma pary wśród znajomych i opanował tajną, ekskluzywną umiejętność patrzenia, tudzież myślenia samodzielnego, widzi, że:

-Są pary, które szybko poszły do łóżka i wcale się sobą nie nudzą
-Są pary, które szybko poszły do łóżka i szybko się sobą nudzą
-Są pary, które się nie spieszyły z seksem i są razem przez długi czas
-Są pary, które nie poszły do łózka od razu tylko po jakimś czasie, a i tak się szybko rozpadły.

Więc jak to to jest na prawdę? Co ma znaczenie ? Otóż, drogie Panie, wydrukujcie ten tekst i pokażcie go swoim córkom gdy przyjdzie czas, ponieważ Profesor Janson zaraz wam wszystko wytłumaczy.

Konsekwencja.

Nic więcej nie ma znaczenia. Jeśli decydujesz się olać stereotypowe zasady i kierować instynktem i przespałaś się z facetem, bo miałaś ochotę, to tego się trzymaj. Nie skarż mu się później, że zrobiłaś błąd. To nie jest tak, że nigdy ci się nie oświadczy bo szybko mu uległaś. Nawet jeśli przez chwilę tak poczuje, to i tak ci się oświadczy ( jeśli będzie chciał), bo spodoba mi się, że jesteś odważną kobietą, która miała jaja, żeby żyć według własnych zasad. Tylko, do jasnej cholery, NIE ZMIENIAJ FRONTU W POŁOWIE DROGI! Nie ma: oddałam się, a teraz żałuję. To jest dziecinada, a z dzieckiem żaden facet się nie zwiąże. I daruj sobie potem teksty 'ja jeszcze nigdy tak szybko nie poszłam do łóżka'. Za późno na udawanie trudnej do zdobycia. To jest dobry czas na powiedzenie mu, że było ci z nim niesamowicie i chcesz więcej.

Tak samo to działa w drugą stronę. Jeśli decydujesz się przetrzymać faceta, żeby miał więcej frajdy ze zdobywania ciebie, proszę bardzo, twoje prawo. Super, takie akcje serio dają wielku facetom frajdę i satysfakcję, ze zdobywania. Tylko widzisz, jest mnóstwo rzeczy, które facet będzie robił, żebyś zmieniła zdanie. To jest z kolei jego prawo. Za każdym razem gdy słyszałem 'dla mnie to jeszcze za wcześnie' robiłem tak, że najpóźniej na następnej randce seks był. Co można pomyśleć o lasce, która nie dotrzymuje nawet obietnic złożonych samej sobie? Najlepszą kandydatką na partnerkę to ona kurde nie jest.

Rozumiecie? Jak już ustalisz zasady, to się ich trzymaj, bo na pewno przegrasz. That's the rule.

No.
Aha, zapraszam do polemiki, krytyki, pokazywania cycków.
Zdjęcie: balala.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...