czwartek, 23 sierpnia 2012

Pick Up Artis - czy to oszuści ?

Podejrzewam, że każdy w miarę rozgarnięty uwodziciel się z nimi spotkał. Kolesie korzystają z NLP  i wymyślonych przez siebie technik, by stać się mistrzami podrywu. A potem swoją wiedzę sprzedają innym, spragnionym podrywu. Biznes jak każdy inny, właściwie nie jestem ani za, ani przeciw, choć parę razy widziałem jak człowiek rozmiłowany w podrywaniu, zapomniał, jak być w związku. Enyway, co chciałem powiedzieć:

Szkoły podrywu nie uczą pewności siebie. Uczą, jak się zachowywać jak pewny siebie człowiek. Na przykład: Taki fajny serwis ułatwiający ludziom życie, lifehacking.pl, przedstawił takie zestawienie trzymania rąk na kierownicy. Jak łatwo zauważyć, najbardziej pożądana jest opcja numer 7. PUA to wiedzą, PUA ci to pokarzą, PUA wezmą za to kaskę. I będziesz wiózł te dziewoje do siebie, jarając się tym, że wyglądasz na spokojnego pewniaczka i jej podświadomość to zauważa i ona już ma mokro. I prawdopodobnie tak bedzie, bo tylko 5 % kobiet potrafi wypatrzeć dobrze wytrenowanego PUA. Gratulacje, cel osiągnięty.

Tylko, że wciąż nie będziesz tym pewniaczkiem. Będziesz jedynie na takiego wyglądał.

To działa trochę w ten sposób

1 komentarz:

  1. Z moich obserwacji wynika, że 7. ułożenie rąk cechuje ciapowatych mężczyzn i większość kobiet :) Instruktor na kursie jazdy wtłoczył im pewne nawyki i tak już zostało.
    Aha... i jeszcze niedowidzący starsi ludzie.

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...