poniedziałek, 30 lipca 2012

Kobiety męskim okiem

Pracuję nad notką o tym jak sprawić, by facet myślał o kobiecie per 'ta jedyna, nie chcę żadnej innej'. Pracuję i pracuję i pewnie jeszcze trochę popracuję, więc w międzyczasie odrobina humoru o kobiecym wyglądzie.

Kobiety męskim okiem. Przymrużonym.

- Kocmołuchy. Myślą, że posiadanie cycków i okres zwalnia je z dbania o siebie, bo facet to pies i i tak bedzie ją chciał. Sprawiają wrażenie, jakby bycie kobietą było dla nich dyshonorem. Charakteryzują się bardzo krótkimi włosami, glanami i workowatymi koszulkami w ilościach ogromnych. O seksownej bieliźnie słyszały tylko w reklamie, kochają wielkie majciory.

- Wyzywające. Tu się mieszczą wszystkie lampuciary, plastiki, blachary, tirówki, skrajne feministki, laski wkurwione na swoich facetów. Czasami mają w tym swój cel, czasami nie potrafią inaczej, ale generalnie muszą się chwalić cyckami i tyłkiem, bo jeszcze ktoś nie zauważy, że je mają. Charakteryzują się większą ilością farby na twarzach, niż jest silikonu w cyckach Pameli i nadużywaniem jaskrawoczeronej szminki. Wydaję im się, że są sexy i nie rozumieją, dlaczego panowie myślą o nich per ‘jednorazówka’.

- Łagodne. Sprawiają wrażenie, jakby się bały swojego seksapilu. Ich podkategorią są kumpele – laski, które na słowo sukienka reagują wielkimi oczyma o_O. Miłe i sympatyczne, od czasu do czasu wzbudzą zainteresowanie misiów, szukających fajnej żoneczki, bo jak się uśmiechną to roztkliwiają. Charakteryzują się dużą ilością bezbarwnego lakieru do paznokci i nijakich pończoch.

- Kobiety świadome. Z reguły już w okolicach 30stki, z własnym stylem, harmonią wewnętrzną i zewnętrzną. Podkreślają swoją kobiecość w niewulgarny, elegancki sposób. W sumie nie jest istotne jak ten styl wygląda, bo czuć, że jest i to się liczy. Charakteryzują się dużą ilością butów na wysokim obcasie w domu i chęcią do pokazywania łydek. Tu się pojawia osobna podkategoria, zjawisko samo w sobie: Segritta jak się zrobi.

- Rude. Tak, osobna kategoria. Boginie zawsze mają osobną kategorię.

Zdjęcie: Glamrap.pl


2 komentarze:

  1. jeszcze ja. kobieta z wąsem

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. po prostu mozna kupic http://www.bayla.pl/o-marce-bayla i bedzie najprosciej

      Usuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...