poniedziałek, 14 maja 2012

Prawdziwy mężczyzna różowego się nie boi!Krzyknął mój znajomy, P., wsiadając na swój motocykl, przebrany za różowego króliczka. P. jest najbardziej samczym kolesiem jakiego znam, chodząca góra mięśni z wielkim, szerokim uśmiechem i totalną pewnością siebie w każdym ruchu. Taki pierwowzór Wolverina, niewiele jest kobiet, którym by się nie podobał. Ale w gruncie rzeczy wygląd to jego broń drugoplanowa, ponieważ P. jest po prostu genialnie zdystansowany do siebie, często nabija się ze swojej męskości, jest tak pewny siebie, że nie ma problemu dopuszczaniem żartów na swój temat. I dba o siebie. Nie wiem czy ma więcej kosmetyków od swojej kobiety, ale na pewno na tym nie oszczędza. Z jednej strony to prawda, że nawet najbrzydszy facet jest w stanie, przy odpowiednim rozegraniu, uwieść najatrakcyjniejszą kobietę, czego jestem żywym dowodem, ale z drugiej tylko niepewni siebie debile nie dbają o własne ciało i wizerunek! Tak, do ciebie mówię czytelniku. Prawdziwy mężczyzna ma gdzieś co inni sądzą o metrociotach, robi to co sam uważa za stosowne.

Jako coach uwodzenia zawsze popierałem wyróżnianie się z tłumu. Oczojebne krawaty, kolorowe koszule, śmieszne nadruki na koszulkach, fantazyjne fryzury, cokolwiek ci przyjdzie do głowy. A że ktoś sobie pomyśli żeś wariat? jego problem. Kto się boi odrobiny śmieszności, nigdy nie będzie wielkim. Trzeba eksperymentować, trzeba sprawdzić w czym się dobrze czujesz. Chodzi o to, abyś był inny, wtedy zwrócisz uwagę tych najfajniejszych kobiet.

I jeszcze jedne porada z cyklu dbania o siebie. Dłonie. Jakże niewielu facetów zdaje sobie sprawę, jak istotne przy uwodzeniu są zadbane dłonie. Na każdej randce, nawet jeśli nie muszę, idę do toalety, aby po powrocie rzucić że mają tu fajne mydło. Spróbujcie, poobserwujcie efekt, jest boski. I paznokcie. Kurwa, dbajcie o paznokcie, jakbym był laską to nie dałbym dotknąć swojej cipki komuś kto ma zadarte paznokcie! I w ogóle polecam się doedukować w kwestii infekcji intymnych. To jest coś o czym kobiety nie gadają ze swoimi facetami ( dlatego polecam przyjaźnić się ze swoimi ex), a jednocześnie jest to chyba główny, podświadomy, czynnik ryzyka podczas oceniania faceta.

A więc z dzisiejszej lekcji zapamiętujemy: Nie bój się śmieszności i dbaj o dłonie.
Należy się po 200 złotych.

Buzi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...